درباره نشریه

 

عنوان

پژوهش های علوم و فناوری چوب و جنگل

 شاپای چاپی

2322-2077

شاپای الکترونیکی

2322-2786

وب سایت

https://jwfst.gau.ac.ir/

پست الکترونیکی

jwfst@gau.ac.ir

زبان مقالات

فارسی- انگلیسی

تاریخ انتشار

1388

دوره انتشار

فصلنامه

ناشر

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

سردبیر

دکتر شعبان شتایی

وضعیت

فعال

آرشیو مقالات در وب سایت نشریه

https://jwfst.gau.ac.ir/

آرشیو مقالات در ISC

https://ecc.isc.ac/showJournal/21606

پروانه انتشار

برای مشاهده پروانه انتشار کلیک نمایید.

هزینه دریافتی

داوری اولیه: 50 هزار تومان

پذیرش: مقالات کامل 200 هزار تومان

 گزارش کوتاه 150 هزار تومان

اخلاق نشر

 از قوانین اخلاق نشر (COPE) پیروی می کند.

شیوه داوری

 دو سر کور

نوع مجوز

License CC BY-NC 4.0

روش ماخذ نویسی

APA

شناساگر مقالات

DOI & DOR

سیستم مشابهت یابی

 https://hamyab.sinaweb.net

نشانی نشریه

 استان گلستان -گرگان -میدان بسیج - دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی - دفتر نشریات.

اطلاعات تماس

32430522-(017)98+

تاریخچه نشریه

نشریه علمی پژوهش های علوم و فناوری چوب و جنگل از  سال 1388 به‌صورت فصلنامه  در ماههای فروردین- تیر- دی- مهر توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان منتشر می شود.

  • نویسندگان کپی رایت و حقوق کامل انتشار را بدون محدودیت حفظ می کنند.
  • * خدمات نگهداری طولانی مدت (آرشیو) در جدول فوق آمده است.

هزینه‌ها

امکان پرداخت آنلاین از طریق شبکه شتاب در داخل سایت نشریه فعال می باشد.

سیاست دسترسی آزاد

نشریه علمی پژوهش های علوم و فناوری چوب و جنگل، یک نشریه با دسترسی آزاد است بدین معنی که تمام محتوای نشریه به‌صورت رایگان در اختیار کاربران و موسسات آن‌ها قرار دارد و کاربران مجاز به دانلود، کپی، توزیع، چاپ، جستجو یا پیوند به متون کامل مقالات در این نشریه بدون اجازه قبلی از ناشر یا نویسنده هستند.

مجوز کپی رایت

اگر یک نسخه خطی حاوی هر تصویر یا متن قبلی منتشر شده باشد ، مسئولیت اخذ مجوز از دارندگان حق چاپ به عهده نویسنده است. نویسنده موظف است نامه های اصلی اجازه کتبی را برای کلیه مطالب دارای حق چاپ که در نسخه های خطی خود استفاده می شود ، تهیه و ارسال کند.

نویسندگان مقالات منتشر شده در ژورنال حق چاپ مقاله خود را حفظ می کنند ، به جز تصاویر شخص ثالث و سایر مطالب اضافه شده توسط ژورنال ، که مشمول حق چاپ توسط صاحبان مربوطه می شوند. بنابراین ، نویسندگان در انتشار و انتشار مجدد مقالات خود آزاد هستند ، مشروط بر این که نشریه اصلی به طور کامل ذکر شود و هرگونه نیاز مالکان حق چاپ شخص ثالث باشد. همچنین خوانندگان در بارگیری و ارسال مقالات با رعایت شرایط نقل قول آزاد هستند.

نشریه علمی پژوهش های علوم و فناوری چوب و جنگل از اصول کپی رایت تبعیت می کند. این متن ترجمه فارسی سایت می باشد.

اختیار-غیرتجاری 4.0 بین‌المللی (CC BY-NC 4.0)


سیستم مشابهت‌یاب

نشریه پژوهش های علوم و فناوری چوب و جنگل به‌ منظور جلوگیری از سرقت علمی، متن‌های فارسی را با استفاده از سامانه مشابه‌یاب متون علمی همیاب  مشابهت‌یابی می‌کند. همه مقالات قبل از ارسال به داوری مشابهت‌یابی می‌شوند و چنانچه درصد تشابه بیشتر از 20 درصد باشد، مقاله از روند بررسی خارج خواهد شد.

بیانیه محرمانگی

نام‌ها و آدرس‌ ایمیل‌های وارد شده در سایت نشریه، منحصراً برای اهداف نشریه استفاده می‌شود و برای قسمت‌های دیگر قابل دسترسی نیست و در دسترس هیچ شخص و یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.

سیاست‌های حفظ دیجیتال مقالات

آرشیو وب‌سایت نشریه

تمام محتوای الکترونیکی (وب‌سایت، مقالات و ...) به دو روش آرشیو می‌شوند: نسخه پی‌دی‌اف تمام مقالات در وب‌سایت نشریه به‌صورت آنلاین و در دسترس خوانندگان است. در حالی‌که یک کپی از همان محتوا در سرور دیگری به‌عنوان پشتیبان نگهداری می‌شود. درصورت بروز مشکل در وب‌سایت نشریه و از بین رفتن اطلاعات مقالات، هریک از مقالات در فاصله زمانی کمتر از 36-24 ساعت مجددا از سرور پشتیبان، به‌صورت آنلاین در وب‌سایت نشریه منتشر خواهد شد.

پایگاه‌های نمایه‌کننده

اطلاعات اصلی و چکیده مقالات منتشر شده در پژوهش های علوم و فناوری چوب و جنگل، در چندین پایگاه نمایه‌سازی می‌شوند. همچنین علاوه بر اطلاعات اصلی، نسخه پی‌دی‌اف تمام مقالات، در "پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)" و نیز "سامانه نشریات علمی ایران" آرشیو می‌شود.

بایگانی شخصی

کلیه نویسندگان می‌توانند مقالات خود را بلافاصله پس از انتشار در وب‌سایت نشریه، در سیستم شخصی یا وب‌سایت موسسه خود آرشیو کنند.